Кредити за добавен материал или урок.

Ако сме направили някоя нова екстра за вас - тук ще я обявим

Кредити за добавен материал или урок.

Мнениеот legolas » 05 Юни 2011 15:14

Здравейте, приятели на copaste.NET

С цел да подобрим качеството на добавяните материали и уроци в сайта решихме да въведем кредитна система, в която броя на спечелените кредити за добавен материал или урок, ще зависи от неговото съдържание (заглавие, описание, използван в училище/университет). Възможния брой кредити, който може да получите за добавен материал или урок е:

• Възможен брой кредити/VIP дни за одобрен материал:
    - 15 кредита / до 30 дни
    - 10 кредита / до 20 дни
    - 7 кредита / до 15 дни
    - 5 кредита /до 10 дни
    - 3 кредит / до 7 дни

• За добавена дипломна работа получавате 20 кредита.
  • За добавен видео урок получавате 15 кредита.

- След изтичане на VIP дните Вие може да ползвате вашите кредити до тяхното изчерпване, но не може да правите предварителен преглед на материалите. VIP дните служат за четене и преглед на материалите в сайта, не и за теглене, за това са кредитите.
- Кредитите нямат определен срок за ползване, ползвате ги във времето, когато имате нужда.

Поздрави copaste.NET
Аватар
legolas
Site Admin
Site Admin

Re: Кредити за добавен материал или урок.

Мнениеот legolas » 04 Яну 2012 03:58

Сподели своите Учебни тестове с учениците и студентите в България и спечели 20 кредита в copaste.NET.

1. Добавяйте само тестове с въпроси от затворен тип.
  2. Номерирайте отчетливо въпросите и прилежащите им отговори.
  3. Изпращайте съдържатели тестове с поне 10 въпроса.
  4. Важно - посочвайте верните отговори на всеки въпрос от теста.
  5. Тестове без посочени верни отговори няма да бъдат одобрявани.
Аватар
legolas
Site Admin
Site Admin

Мнениеот legolas » 10 Яну 2012 20:28

Промени в системата за кредити.

За да е по-удобно на регистрираните потребители, и да не се налага всеки път да въвеждат кода от SMS-a, направихме промени. След като получите обратен SMS с код го въведете във формата, която може да намерите в главната страница в лявата част под аватара, като кликнете на Кредити. След като бъде приет кода, презаредете страницата, за да видите промените в броя на кредитите си.

Изображение

За регистрираните потребители, който имат старите SMS кодове (получени с текст на SMS-a mat), който трябваше да въвеждат всеки път. Може да заредите оставащите кредити от кода в акаунта си от същата форма.

Изображение

- Регистрираните потребители могат да изпращат SMS с текст abc на посочените номера (1092 и 1093).
- Не регистрираните потребите могат да изпращат SMS с текст mat на посочените номера (1092 и 1093).
Аватар
legolas
Site Admin
Site Admin

Мнениеот ProvideR » 04 Окт 2018 07:39

А какво значение има дали съм VIP ако имам натрупани кредити? Аз имам 43 кредита и 19 дни ВИП, ама пак не мога да схвана за какво ми е статута ВИП като цяло/

ProvideR
Нов
Нов

Назад към Новини относно сайта